Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
arhivare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


arhivare

2 replies to this topic

#1 nicoleta pascal

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:iasi

Postat 22 August 2006 - 12:29 PM

Salut! Ma poate ajuta cineva cu coninutul integral al legii arhivarii. Sau cum s-o mai numi, stiu ca e ceva mai veche, dar poate totusi ma ajuta si pe mine cineva.
Multumesc anticipat! :excl:
n.pascal



#2 RTT

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 22 August 2006 - 01:44 PM

... exista si o alta lege ref la arhivare ? eu stiu doar de cea a Arhivelor Nationale

Fisiere atasate





#3 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 22 August 2006 - 02:00 PM

Te referi probabil la pastrarea arhivelor in cadrul societatii? termenele respective de arhivare...incearca si searchul si apoi chiar in legislatia forumului....Curaj!
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL