Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


REZULTATE - examen acces Expert Contabil 2008


223 replies to this topic

#61 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Postat 10 November 2008 - 11:49 AM

Eu o sa dau examen la Londra !
E mult mai usor si in plus te poti angaja peste tot !
In Romania examenul de acces a fost o bataie de joc !

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 10 November 2008 - 01:20 PM
citare mesaj anterior




#62 ancapascu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:49 AM

Vezi postareafloriss, la Nov 10 2008, 01:19 PM, a spus:

A depus cineva contestatie?Este un model anume?
Catre,


COMISIA DE SOLUTIONARE A CONTESTATIILOR LA EXAMENUL DE ..................
Sesiunea ............

Stimate domnule Presedinte,

Prin prezenta, subsemnatul .........., domiciliat in ............., posesor al ............, eliberat de Politia .........., candidat cu nr de legitimatie de concurs ............, in urma luarii la cunostinta a rezultatatului evaluarii efectuate in urma examenului pentru atribuirea calitatii de ............ sesiunea .........., in conformitate cu art .......... din ............... privind aprobarea Regulamentului pentru organizarea examenului de ............. .................., depun prezenta
CONTESTATIE

impotriva rezultatului obtinut la examenul pentru atribuirea calitatii de ............, solicitandu-va ca prin decizia de solutionare a prezentei contestatii sa admiteti in totalitate contestatia formulata de subsemnat si pe cale de consecinta, sa dispuneti reevaluarea raspunsurilor si modificarea punctajului acordat in sensul promovarii examenului, pentru urmatoarele
MOTIVE.

Urmare a examinarii raspunsurilor subsemnatului la ............, comisia de examinare mi-a acordat un punctaj de .........), rezultat pe care il consider necorespunzator fata de continutul raspunsurilor la cele ........ de intrebari, continut conform cu prevederile actelor normative indicat in bibliografie, dupa cum voi arata in continuare.
................................................................................
.
................................................................................

( IMORTANT ESTE MODUL CUM SE ARGUMENTEAZA....)

De aceea, avand in vedere cele de mai sus, solicit pe aceasta cale sa admiteti in totalitate contestatia formulata de subsemnat si pe cale de consecinta, sa dispuneti reevaluarea raspunsurilor si modificarea punctajului acordat in sensul promovarii examenului
In drept, imi intemeiez prezenta contestatie pe dispozitiile ......................


Cu stima, .....................

.

DOMNULUI PRESEDINTE AL COMISIEI DE SOLUTIONARE A CONTESTATIILOR LA EXAMENUL ............- Sesiunea ...............




#63 Marinna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 207 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:56 AM

:good: :good: :thumbup: :frusty: Am luat !!! Felicitari mie !!!
Masinile au bare de protectie, creioanele au guma de sters pentru ca oamenii gresesc !



#64 DENISA GRIGORITA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 641 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI
  • Interests:INFORMARE

Postat 10 November 2008 - 11:58 AM

Da, s-au afisat rezultatele si la Galati :thumbup: , la sediul filialei. Mii de multumiri, celor care au inteles ca munca in echipa e muuuuult mai valoroasa decat cea de unul singur, iar cu acest lucru vreau sa spun ca poate, cei care numai au privit, se vor implica mult mai mult pe viitor si poate, cei care nu au intrat acum dar incearca sa devina profesionisti contabili, vor incepe prin a invata mai intai de toate, principiile profesiunii.
Felicitari celor care au luat, succes mult celor care contesta si pareri sincere de rau pentru restul!
Ganduri bune!
%%%




***



#65 ISA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 369 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 10 November 2008 - 11:58 AM

Cred ca cei care au strigat in gura mare ca s-a copiat au acum dovada ca nu merge cu copiatul. Ne pot lasa si cu cartile pe masa si putem pica examenul. Degeaba au reusit sa copieze la unele materii pt.ca la deontologie au fost in fiecare varianta de examen cite doua-trei intrebari care nu aveau raspunsuri in carti, ci trebuia sa gasesti tu logica. Asa au facut diferentierea cei care au corectat lucrarile, degeaba iei 8-9 la sase materii si patru la deontologie si uite asa pici cu succes. Au vrut sa vada cit ne duce capul, pt.ca oricum legislatia se schimba des si nu poti tine minte atitea lucruri. Sa fim seriosi, si cel mai tare profesionist are nevoie sa consulte legislatia, nu sintem roboti.
Felicitari celor ce au fost admisi si celor care au picat le spun sa nu se lase, sa se pregateasca si sa dea si la anul, pt.ca acest examen poate fi luat. :thumbup:
" Sansa favorizeaza o minte pregatita "



#66 evelina26m

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:59 AM

Felicitari tuturor celor admisi!
Uraaa! Si eu am luat. :thumbup:



#67 aryanna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 10 November 2008 - 12:24 PM

si la alba s-au aflat rezultatele, am sunat la ceccar. eu am fost norocoasa ca l-am luatttttttttttttt.



#68 iozsef39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 November 2008 - 12:43 PM

si eu am luat :thumbup: .
eram curios sa ma uit pe liste dar,nu gasesc ptr.nici un judet.

Aceasta postare a fost editata de iozsef39: 10 November 2008 - 12:47 PM




#69 floriss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 10 November 2008 - 12:44 PM

Eu am trimis contestatia pe adresa de meil stie cineva e ok?sau tb sa o trimit si pe fax?



#70 milena

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 10 November 2008 - 12:49 PM

Si eu am luat si sunt tare fericita.Asta este al doilea an in care dau.
yupi yupi yu! :biggrin:



#71 oanab04

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:07 PM

Am luat :thumbup: Felicitari tuturor si mie. :frusty:



#72 ancapascu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:10 PM

Am luat si eu. Felicitar tuturor!!!!



#73 sory.anghel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female

Postat 10 November 2008 - 01:14 PM

felicitari tuturor.
eu am picat. :thumbup:



#74 mihaela vancea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:17 PM

La Neamt s-a afisat la sediul Ceccar, am fost eu. :thumbup: Bafta la toti inca o data!!!



#75 mihaelasava.cont

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:27 PM

Vezi postareafloriss, la Nov 10 2008, 03:44 PM, a spus:

Eu am trimis contestatia pe adresa de meil stie cineva e ok?sau tb sa o trimit si pe fax?


Pentru siguranta , trimite un exemplar si pe fax .
Felicitari tuturor celor admisi si multa putere si curaj pentru cei respinsi . Nu va demoralizati .



#76 floriss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:31 PM

Multumesc.E greu sa nu te demoralizezi mai ales ca mai imi tb cateva sutimi la o materie in rest note 8-9.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 10 November 2008 - 05:13 PM
citare mesaj anterior




#77 iulia constantin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 10 November 2008 - 01:31 PM

Vezi postareaDENISA GRIGORITA, la Nov 10 2008, 11:58 AM, a spus:

Da, s-au afisat rezultatele si la Galati :thumbup: , la sediul filialei. Mii de multumiri, celor care au inteles ca munca in echipa e muuuuult mai valoroasa decat cea de unul singur, iar cu acest lucru vreau sa spun ca poate, cei care numai au privit, se vor implica mult mai mult pe viitor si poate, cei care nu au intrat acum dar incearca sa devina profesionisti contabili, vor incepe prin a invata mai intai de toate, principiile profesiunii.
Felicitari celor care au luat, succes mult celor care contesta si pareri sincere de rau pentru restul!
Ganduri bune!
Felicitari! Si eu am luat! Va multumesc tuturor celor cu care ne-am consultat pe acest forum.
N-am vandut pana la urma cartea aceea, dar nici n-am mai invatat de pe ea.
:frusty:



#78 sory.anghel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female

Postat 10 November 2008 - 01:33 PM

numai eu am picat??????????????///// :thumbup:



#79 floriss

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 10 November 2008 - 01:34 PM

Vezi postareasory.anghel, la Nov 10 2008, 03:33 PM, a spus:

numai eu am picat??????????????///// :thumbup:


Nu si eu am picat si lista e destul de mare



#80 iulia constantin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 10 November 2008 - 01:36 PM

Vezi postareasandina29, la Nov 10 2008, 11:10 AM, a spus:

Ce site are CECCAR Timisoara? Pe ceccar.ro la sectiunea filiale nu apare!! Spune-ne si noua site-ul!
ceccartimis.ro






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL