Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Foaie de parcurs - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


- - - - -

Foaie de parcurs


22 replies to this topic

#21 ByaDolo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 28 July 2011 - 09:24 PM

Nu ti-am cerut ajutor pentru problemele, care le-as putea avea, de limba romana. Am gresit pentru ca m-am grabit sa scriu.
Mersi pentru raspunsul la problema mea si sa stii ca nu ma consider o profesionista, nici nu sunt.
Sunt numai la inceput de facultate dar asta nu insemna ca nu pot sa ma documentez de pe acum, pentru a putea fi profesionista in domeniul in care vreau sa lucrez! Nu inseamna ca nu pot sa lucrez, cu un pic de ajutor din partea profesionistilor!

Oricum, mersi pentru intentia de a-mi fi de ajutor! :smile:



#22 erikutza12

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 November 2011 - 02:42 PM

buna
am si eu o intrebare.. se poate face o foaie de parcurs lunara?
as dori un model de foaie de parcurs, altul decat cele care le gasim tipizate.
as dori sa intocmesc o foaie de parcurs pt toata luna pt o firma nu pentru fiecare zi in parte e posibil?
multumesc




#23 G David

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 95 Postari:

Postat 07 November 2011 - 06:31 PM

Nu numai ca se intocmesc zilnic foile de parcurs, lunar se mai intocmeste si Fisa activitatilor zilnice (FAZ) care cuprinde km parcursi si echivalenti, alimentarile de combustibil, consumul normat, etc.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL