Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
IMPRESII DUPA EXAMEN - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


IMPRESII DUPA EXAMEN


153 replies to this topic

#61 supernany

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:16 PM

Oare care este termenul de solutionare a contestatiilor?



#62 tar

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:23 PM

Vezi postareasupernany, la Jul 20 2009, 01:38 PM, a spus:

Nu-mi vine sa cred ca eu am picat. Sunt care au dat examen fara sa invete nimic si au mai si scris pe langa subiecte si au intrat, asa ceva chiar ca nu se poate.

Cum ai aflat ca ai picat? te-au sunat si pe tine?




#63 gabibitab

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:27 PM

Vezi postareamda2008, la Jul 20 2009, 02:03 PM, a spus:

Vezi postareacrisstina, la Jul 20 2009, 01:55 PM, a spus:

Si eu am luat examenul. Acum am aflat. A fost o mare bucurie. Felicitari tuturor celor care au luat examenul.
Am picat la drept....vreau sa fac contestatie....imi spune cineva adresa? trebuie sa ma si duc personal?
CONTESTATII@CECCARO.RO

contestatiile se fac numai pe mail (asa ne-au zis la examen)

Aceasta postare a fost editata de gabibitab: 20 July 2009 - 01:33 PM




#64 supernany

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:33 PM

Da m-au sunat.



#65 CATH

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:37 PM

Da, am fost anuntata prin telefon de cineva de la filiala. Nu stiu inca nota, dar am fost admisa.



#66 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 20 July 2009 - 01:45 PM

Am picat examenul cu 5,04 la expertiza credeti ca am vreo sansa sa obtin 6 in urma contestatiei? Adresa de e-mail pentru contestatii e contestatii@ceccaro.ro.
Astept parerea vostra.



#67 DELAMARE

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:48 PM

Si eu am fost sunat ce CECCAR Constanta ca am fost admis. Felicitari tuturor celor care au fost admisi !!!!!



#68 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:51 PM

Rog mentionati si centrul de examinare!!



#69 DELAMARE

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 20 July 2009 - 01:52 PM

Vezi postareaCATH, la Jul 20 2009, 02:37 PM, a spus:

Da, am fost anuntata prin telefon de cineva de la filiala. Nu stiu inca nota, dar am fost admisa.


NORMAL CA TREBUIE NEAPARAT SA FACI CONTESTATIE . Si in contabilitate exista stornare pentru corectarea erorilor poate au gresit cine stie . De obicei sunt sanse cam 5% pentru un raspuns favorabil dar este sansa ta . Trebuie sa faci uz de ea .

Multa bafta !!!!!!!!!

Astept sa spui ce ai facut!!!



#70 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 20 July 2009 - 02:05 PM

a fost cineva sunat de la ceccar bucuresti?



#71 jullia_nana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Targu Mures

Postat 20 July 2009 - 02:13 PM

:lostit (13): nu am fost sunata, dar am sunat pt la ceccar mures si se stiu rezultatele
eu l am luat, si sunt foarte fericita :smile:



#72 liviap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 July 2009 - 02:23 PM

nu cred ca suna, sunt multi admisi in Bucuresti. eu am fost pana acolo, n-am rezistat sa nu stiu rezultatul



#73 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 20 July 2009 - 02:32 PM

Vezi postarealiviap, la Jul 20 2009, 03:23 PM, a spus:

nu cred ca suna, sunt multi admisi in Bucuresti. eu am fost pana acolo, n-am rezistat sa nu stiu rezultatul
eu sunt inscrisa pe ilfov, dar ex l am sustinut la bucuresti
sper sa nu merg degeaba pana la filiala buc

livia, daca tot ai fost pana la ceccar, spune mi si mie, te rog, unde mai exact sunt afisate listele-jos la intrare sau in incinta ceccar?
stiu ca la ora 16.00 deja nu mai au program si n as vrea sa merg degeaba



#74 biancalin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 July 2009 - 02:57 PM

Vezi postareajullia_nana, la Jul 20 2009, 03:13 PM, a spus:

:lostit (13): nu am fost sunata, dar am sunat pt la ceccar mures si se stiu rezultatele
eu l am luat, si sunt foarte fericita :thumbup:
Felicitari :smile: eu sunt din Brasov si am aflat azi ca am luat!!!! sunt super happy...cat cat de naspa a fost la Doctrina, sincera sa fiu aveam emotii mari...
Felicitari tuturor care au luat examenul!!!



#75 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 20 July 2009 - 03:01 PM

am sunat la ilfov
am luat!
felicitari tuturor



#76 magda2000

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:

Postat 20 July 2009 - 03:43 PM

Am luat si eu la Bucuresti.Multumesc din suflet tuturor celor care au postat materiale de studiu. Multumesc conta.ro.Fara voi ar fi fost mult mai greu. :lostit (13):



#77 mda2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 81 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 July 2009 - 04:49 PM

Felicitari celor care au luat ....ma bucur nespus, sincer va spun. Si intr-adevar forumul si munca tuturor a fost de un real ajutor.
Eu ma chinui sa depun contestatie...nu stiu cum sa formulez, am luat note de 7,50 - 8.50 si peste 9 la sase materii si ... la drept insa nu...
stiu ca am facut 5 subiecte din sase....si k facusem cam de 6.80 ...acuma asta e norocul meu....tot mai trag speranta ca poate in contestatie
o sa fie ok....desi cei de pe site m-au pus pe ganduri...k nu se rezolva mare lucru in contestatii...felicitari celor admisi, bv lor....e meritul si munca
fiecaruia! va pup!



#78 astroia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:

Postat 20 July 2009 - 05:00 PM

Vezi postareamda2008, la Jul 20 2009, 05:49 PM, a spus:

Felicitari celor care au luat ....ma bucur nespus, sincer va spun. Si intr-adevar forumul si munca tuturor a fost de un real ajutor.
Eu ma chinui sa depun contestatie...nu stiu cum sa formulez, am luat note de 7,50 - 8.50 si peste 9 la sase materii si ... la drept insa nu...
stiu ca am facut 5 subiecte din sase....si k facusem cam de 6.80 ...acuma asta e norocul meu....tot mai trag speranta ca poate in contestatie
o sa fie ok....desi cei de pe site m-au pus pe ganduri...k nu se rezolva mare lucru in contestatii...felicitari celor admisi, bv lor....e meritul si munca
fiecaruia! va pup!

Iti doresc sa ai multa bafta si rezultatul dupa contestatie sa fie unul cu "admis" ca si la mine. Multa bafta si la ceilalti care mai au o sansa la contestatie, le tin pumnii si felicitari tuturor celor care au luat examenul. Multumiri celor de anul trecut, in special, care au postat raspunsurile si materialele pentu studiu.



#79 nusica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 20 July 2009 - 05:30 PM

:lostit (13): am fost admisa...sunt fericita......
dar stiti, nu-i asta ca am fost admisi la trei ani de chin....nu???....dar merita cu varf si indesat
M-a ajutat foarte mult forumul .
Sunt fericita ca, daca tot mi-am distrus tot concediul de odihna pe anul asta...stand pe scaun 12-14 ore pe zi nu a fost in zadar......
Felicitari tuturor celor care sunt admisi....multa bafta celorlalti....



#80 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 20 July 2009 - 05:43 PM

Vezi postareamda2008, la Jul 20 2009, 05:49 PM, a spus:

....tot mai trag speranta ca poate in contestatie
o sa fie ok....desi cei de pe site m-au pus pe ganduri...k nu se rezolva mare lucru in contestatii...
Nu e chiar asa. Anul trecut au reusit la contestatii vreo 25% din cei picati asa ca merita sa incerci. Trimite e-mail cu mesajul "CONTESTATIE examen acces. Va rog sa revedeti lucrarea mea la drept deoerece eu cred ca am facut de o medie mai mare. Nume si prenume, eventul cod acces". Poti avea si argumente pe subiecte, dar nu cred ca ajunge mesajul la profesori; doar numele si materiile contestate.
Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)






Similar Topics Collapse

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL