Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
LUCRARE DE STAGIU-ANUL II ACCES 2008-SEM.IIISTAGIU; SEM.I 2010 EXPERTI CONTABILI - CONSTANTA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


LUCRARE DE STAGIU-ANUL II ACCES 2008-SEM.IIISTAGIU; SEM.I 2010 EXPERTI CONTABILI - CONSTANTA


11 replies to this topic

#1 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 31 March 2010 - 01:03 PM

Cu speranta ca vom colabora si ne vom ajuta reciproc la rezolvarea problemelor, va doresc din tot sufletul PASTE FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI, liniste si pace sufleteasca, spor in casa si multa sanatate si lumina!
bogy_maria@yahoo.com




#2 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 01 April 2010 - 08:02 AM

Raman la o rugaminte mai veche de a mea, daca are cineva cartea din 2006 sau 2005 cu testele grila, va rog frumos trimiteti-mi pe adresa mea:
bogy_maria@yahoo.com




#3 zenuta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:

Postat 01 April 2010 - 02:25 PM

Vezi postareaMeliana, la Apr 1 2010, 09:02 AM, a spus:

Raman la o rugaminte mai veche de a mea, daca are cineva cartea din 2006 sau 2005 cu testele grila, va rog frumos trimiteti-mi pe adresa mea:
bogy_maria@yahoo.com
prietena mea a gasit in arhiva 4 fisiere pentru anul 2005
Cartea din 2006 si cea din 2007 sunt depasite, atunci au fost teste grila, din 2008 si acum in 2010, studii de caz
rapid free
http://rapidshare.com/files/370716064/EC_s..._pdfTK.pdf.html

Fisiere atasate





#4 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 16 April 2010 - 03:05 PM

Vezi postareazenuta, la Apr 1 2010, 03:25 PM, a spus:

Vezi postareaMeliana, la Apr 1 2010, 09:02 AM, a spus:

Raman la o rugaminte mai veche de a mea, daca are cineva cartea din 2006 sau 2005 cu testele grila, va rog frumos trimiteti-mi pe adresa mea:
bogy_maria@yahoo.com
prietena mea a gasit in arhiva 4 fisiere pentru anul 2005
Cartea din 2006 si cea din 2007 sunt depasite, atunci au fost teste grila, din 2008 si acum in 2010, studii de caz
rapid free
http://rapidshare.com/files/370716064/EC_s..._pdfTK.pdf.html


Sarut-mana si multumesc frumos. Aproape am terminat si lucrarea de stagiu mai am 2 probleme si nu stiu de unde sa le iau...vad ca nimeni nu vrea sa colaboreze....si tac....



#5 vladulescumihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 17 April 2010 - 04:52 PM

La ce probleme nu ai rezolvarile Meliana? Oricum esti cu lucrarea foarte avansata, felicitari! Eu mai am vreo 10 probleme nerezolvate si ziceam ca "stau bine". Mi-ar placea sa colaboram. La problema cu vinul spumos ce valori ai luat din codul fiscal la acciza unitara si curs de schimb?



#6 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 18 April 2010 - 12:15 PM

Vezi postareavladulescumihaela, la Apr 17 2010, 05:52 PM, a spus:

La ce probleme nu ai rezolvarile Meliana? Oricum esti cu lucrarea foarte avansata, felicitari! Eu mai am vreo 10 probleme nerezolvate si ziceam ca "stau bine". Mi-ar placea sa colaboram. La problema cu vinul spumos ce valori ai luat din codul fiscal la acciza unitara si curs de schimb?
Deci...eu sunt la conta autorizati...nu am rezolvat prb 2(95) gr.3 cat.3- (defapt nu sunt sigura) si prb. 1(1) gr.4 cat.6....Sper sa gasesc sa colaborez cu cineva. In rest am facut tot, vreau sa depun lucrarea pana de 1 mai deoarece plec apoi din localitate si sa ma stiu libera.
Putem colabora daca vrei.

Vezi postareazenuta, la Apr 1 2010, 03:25 PM, a spus:

Vezi postareaMeliana, la Apr 1 2010, 09:02 AM, a spus:

Raman la o rugaminte mai veche de a mea, daca are cineva cartea din 2006 sau 2005 cu testele grila, va rog frumos trimiteti-mi pe adresa mea:
bogy_maria@yahoo.com
prietena mea a gasit in arhiva 4 fisiere pentru anul 2005
Cartea din 2006 si cea din 2007 sunt depasite, atunci au fost teste grila, din 2008 si acum in 2010, studii de caz
rapid free
http://rapidshare.com/files/370716064/EC_s..._pdfTK.pdf.html

Multumesc din suflet, Dumnezeu sa te binecuvanteze.



#7 vladulescumihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 18 April 2010 - 04:08 PM

Vezi postareaMeliana, la Apr 18 2010, 01:15 PM, a spus:

Vezi postareavladulescumihaela, la Apr 17 2010, 05:52 PM, a spus:

La ce probleme nu ai rezolvarile Meliana? Oricum esti cu lucrarea foarte avansata, felicitari! Eu mai am vreo 10 probleme nerezolvate si ziceam ca "stau bine". Mi-ar placea sa colaboram. La problema cu vinul spumos ce valori ai luat din codul fiscal la acciza unitara si curs de schimb?
Deci...eu sunt la conta autorizati...nu am rezolvat prb 2(95) gr.3 cat.3- (defapt nu sunt sigura) si prb. 1(1) gr.4 cat.6....Sper sa gasesc sa colaborez cu cineva. In rest am facut tot, vreau sa depun lucrarea pana de 1 mai deoarece plec apoi din localitate si sa ma stiu libera.
Putem colabora daca vrei.

Uff, esti la conta autorizati tu, eu sunt la experti si avem o cu totul alta lucrare. imi pare rau.....

Vezi postareazenuta, la Apr 1 2010, 03:25 PM, a spus:

Vezi postareaMeliana, la Apr 1 2010, 09:02 AM, a spus:

Raman la o rugaminte mai veche de a mea, daca are cineva cartea din 2006 sau 2005 cu testele grila, va rog frumos trimiteti-mi pe adresa mea:
bogy_maria@yahoo.com
prietena mea a gasit in arhiva 4 fisiere pentru anul 2005
Cartea din 2006 si cea din 2007 sunt depasite, atunci au fost teste grila, din 2008 si acum in 2010, studii de caz
rapid free
http://rapidshare.com/files/370716064/EC_s..._pdfTK.pdf.html

Multumesc din suflet, Dumnezeu sa te binecuvanteze.




#8 vladulescumihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:

Postat 18 April 2010 - 04:14 PM

De fapt am descarcat lucrarea atasata mai sus de tine si este identica cu a mea. Sigur nu esti la expert?



#9 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 18 April 2010 - 06:01 PM

Vezi postareavladulescumihaela, la Apr 18 2010, 05:14 PM, a spus:

De fapt am descarcat lucrarea atasata mai sus de tine si este identica cu a mea. Sigur nu esti la expert?
Buna, nu , sigur nu sunt expert :frusty: dar , la toti ne-a dat aceasi lucrare, noua ne-au spus fara Grupa II, categ.II, IV, V, X, si gr III categ.VII......



#10 ramonazena

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 19 Postari:

Postat 22 April 2010 - 05:33 PM

si mie mi-ar face placere sa colaboram , ramona_zena@yahoo.com



#11 Meliana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 28 April 2010 - 02:30 PM

Vezi postareavladulescumihaela, la Apr 17 2010, 05:52 PM, a spus:

La ce probleme nu ai rezolvarile Meliana? Oricum esti cu lucrarea foarte avansata, felicitari! Eu mai am vreo 10 probleme nerezolvate si ziceam ca "stau bine". Mi-ar placea sa colaboram. La problema cu vinul spumos ce valori ai luat din codul fiscal la acciza unitara si curs de schimb?

Buna, te rog frumos 2 lucruri...sa ma scuzi :frusty: si...sa nu razi mai mult decat trebuie :biggrin: ....Pur si simplu am uitat de pagina 6 si era cat pe ce sa predau lucrarea incompleta...asta e...dar parca mi-a fost ciuda cu acea sampanie si...am luat toate paginile la rand si am dat de ea...cum ma apuc de cele 3 probleme iti dau de stire. Stie cumva cineva daca s-a amanat data de depunere a lucrarilor?



#12 edu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 08 May 2010 - 04:55 PM

Buna ,daca este cineva din Constanta an 2 de stagiu si doreste sa colaboram sa-mi scrie pe adresa emi21@canals.ro.trimite-ti ce ati rezolvat ,si eu va trimit ce am rezolvat eu.sa auzim de bine.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL