Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Program de contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Program de contabilitate

8 replies to this topic

#1 subsemnatul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 20 June 2005 - 02:11 PM

Foloseste cineva programul de contabilitate S.A.G.A. Lite C.2.2?



#2 Ariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 183 Postari:
  • Location:Pascani

Postat 20 June 2005 - 02:21 PM

multi utilizatori de pe site il folosesc. De ce?




#3 doiny

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 Postari:

Postat 20 June 2005 - 03:06 PM

vreau si eu un program contabilitate performant , care sa se adapteze la firma turism



#4 lorena

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 20 June 2005 - 03:17 PM

in ce sens sa se adapteze?si eu am firma de turism,folosesc Platforma si e ok...



#5 doiny

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 Postari:

Postat 20 June 2005 - 03:24 PM

SA TINA EVIDENTA FURNIZOR- CLIENT , SA FIE SIMPLU SA FACEM VENIT LA INCASARI CAT SI LA FACTURARE



#6 Ariana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 183 Postari:
  • Location:Pascani

Postat 20 June 2005 - 03:35 PM

si saga ti se potriveste. tine si evidenta furnizor-client, poti si factura.
venitul la incasari la ce se refera? la impozitul pe venitul micro? daca da, il calculeaza si pe ala.



#7 subsemnatul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 20 June 2005 - 07:54 PM

Conform licentei de utilizare, S.A.G.A. Lite C. este un program distribuit gratuit.
Actualizarile si asistenta în utilizare nu sunt gratuite, acestea facând obiectul unui abonament semestrial.

Am o intrebare pentru cei care utilizati acest program: ati incheiat un contract de abonament pentru asistenta si actualizari? Fara un astfel de abonament, chiar nu se poate?



#8 maryana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Location:galati

Postat 21 June 2005 - 07:52 AM

Eu folosesc Saga de mai bine de un an. Pana acum l-am folosit fara sa am un abonament, dar up date-urile chiar imi sunt necesare acum si vor face si trecere automata la leul greu ceea ce e f. important.



#9 subsemnatul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 114 Postari:

Postat 21 June 2005 - 08:54 AM

Maryana, merci pt. raspunsul prompt...Totusi, nu cred ca e nevoie sa apelam la "ei" pentru a face fata trecerii la leul greu...Oricum, te rog sa-mi spui (ceva mai incolo) cum te descurci...Spor la treaba!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL