Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Acces stagiu expert - topic 2017 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 15

Salt la continut


- - - - -

Acces stagiu expert - topic 2017

364 replies to this topic

#281 moni70

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 06 November 2017 - 10:50 AM

????? stiti ceva?



#282 bsimona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 06 November 2017 - 10:50 AM

Of, cat mai stam in asteptare?, deja tresar de cate ori suna telefonul... :angry2:




#283 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 06 November 2017 - 11:56 AM

Am sunat la Bucuresti, nu stiu nimic, n-au primit nimic. Deci nu prea sunt sanse nici astazi!



#284 crys_st

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 06 November 2017 - 12:04 PM

Mda, am sunat si eu la Bucuresti. Nu stiu daca se afiseaza astazi! nu stiu nimic. Aveti idee unde se poate face o reclamatie pentru ca nu au respectat regulamentul? Mi se pare ca este o bataie de joc de nedescris!



#285 bsimona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 06 November 2017 - 12:55 PM

Probabil 20 zile de la afisare se refera la "zile lucratoare", caz in care mai este timp de asteptat....



#286 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 06 November 2017 - 12:56 PM

In mod normal daca erau zile lucratoare, trebuia sa se specifice acest lucru si in regulament.



#287 crys_st

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 06 November 2017 - 12:59 PM

Acum am recitit regulamentul. Nu se precizeaza "lucratoare" sau calendaristice. Eu stiu ca, atunci cand nu se specifica "lucratoare" , sunt calendaristice. Chiar si asa, ei au spus data de 3, adica exact 20 zile calendaristice. Oricum, rabdarea nostra a fost intinsa la maxim!



#288 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 November 2017 - 01:23 PM

Art. 18. – Se declarã admisi candidatii care obtin cel puþin media 7 si minimum nota 6 la fiecare disciplinã. Rezultatele se afiseazã în cel mult 20 de zile de la sustinerea examenului.

Eu inteleg ca sunt zile calendaristice, oameni buni ... fiindca nu se precizeaza altfel. :sad: Au depasit termenul, e f clar !!



#289 luciana.faluta

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 06 November 2017 - 01:55 PM

Vezi postareacrys_st, la 06 November 2017 - 12:04 PM, a spus:

Mda, am sunat si eu la Bucuresti. Nu stiu daca se afiseaza astazi! nu stiu nimic. Aveti idee unde se poate face o reclamatie pentru ca nu au respectat regulamentul? Mi se pare ca este o bataie de joc de nedescris!

CECCAR BUCURESTI- SECTIUNEA : SUGESTII SI RECLAMATII.



#290 florinaelena

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:

Postat 06 November 2017 - 02:16 PM

Bataie de joc pe banii nostri



#291 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 06 November 2017 - 02:25 PM

Nu stiu ce s-a intamplat nu cred ca au fost 100000 de lucrari sa nu fie necesare cele 20 de zile. Bataie de joc....



#292 angy113

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Ploiesti

Postat 06 November 2017 - 02:27 PM

Nouă ne.au spus clar ca până pe 3 noiembrie ne va spune rezultatul...



#293 kmkz

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 399 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 06 November 2017 - 02:31 PM

Eh, rezultatul...Important e să plătiți cotizația!



#294 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 06 November 2017 - 02:46 PM

Si de mana daca centralizau rezultatele si tot erau gata pana acum! E clar ca au avut timp sa corecteze, au avut timp sa centralizeze, nu inteleg de ce nu se afiseaza rezultatele totusi! si de ce starea asta de incertitudine, nimeni nu stie nimic, filialele arunca pe sediul central, sediul central zice ca numai filiala respectiva are raspunsul! Voi intelegeti ceva?



#295 bsimona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 06 November 2017 - 02:57 PM

Poate s-au afisat la sediile CECCAR filiale, a reusit cineva sa treaca fizic pe la vreun sediu?



#296 Szabo Emoke

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 06 November 2017 - 02:59 PM

Avand in vedere ca este ora 15, situatia este la fel ca vineri, poate maine. Eu nu cred ca o sa inteleg vreodata tara asta....Noi ne-am facut datoria, am platit, am invatat si am asteptat 20 de zile, acum chiar nu inteleg ce mai asteapta....



#297 crys_st

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male

Postat 06 November 2017 - 03:29 PM

Eu tind sa cred ca se pregateste ceva.......Chiar daca se spune ca locurile sunt nelimitate, eu cred ca nu este chiar asa..... Adica au nevoie de ceva timp ca sa ne trieze! Aceasta este senzatia mea. Cineva a spus la un moment dat, ca sunt prea multi experti contabili.



#298 raluca017

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 06 November 2017 - 04:14 PM


Eu tocmai am primit acest mail de la filiala


"Buna ziua,


Am primit informatia de la Aparatul Central CECCAR, ca rezultatele la examenul de acces 2017 vor fi afisate la sediul filialei vineri, 10 noiembrie 2017.


Ne cerem scuze pentru intarziere.

Cu stima,


Sef birou stagiu"


Ce sa zic.....perfect...




#299 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 November 2017 - 04:43 PM

UUfff ... in sfarsit ceva mai concret !



#300 Truca Aurelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 06 November 2017 - 04:46 PM

De la ce filiala ati primit? Nu mi se pare deloc concret, calmeaza putin spiritele pana vineri. Si de vineri o luam de la capat.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL