Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
probele examenului - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


probele examenului

25 replies to this topic

#21 GabrielaK

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Examenul de Expert Contabil

Postat 28 September 2005 - 10:25 AM

asa este eu una sunt tare speriata :?
Gabriela



#22 GabrielaK

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Examenul de Expert Contabil

Postat 28 September 2005 - 10:29 AM

pentru-ca in ceilalti ani carte de teste era super subtire, dar aceasta dupa ce ca este si groasa nici nu are raspunsuri :( chiar daca a zis ca o sa ne spuna raspunsurile daca nu reuseste sa le rezolve pe toate, dar la problemele de calcul ce facem :?:

Gabriela



#23 Mangu Ema Carmella

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Noutati legislative

Postat 28 September 2005 - 10:30 AM

eu am incercat sa iau raspunsurile la intrebarile deschise de la proba de deontologie de pe site-ul ceccar-ului dar nu am reusit sa gasesc raspunsul decat la o intrebare cea cu moto-ul lor si anume "stiinta, independenta, moralitate" :lol:
frumos nu
oare dintre ei, adica membri deplini, cati stiu raspunsurile la intrebarile respective?



#24 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 28 September 2005 - 10:31 AM

intervin si eu cu cateva precizari/intrebari, si anume:

1. intai de toate cititi aici http://www.conta.ro/...opic.php?t=6946
... grupul de contabili se formeaza si cu cati sunt mai multi cu atat mai bine; ideea de a posta raspunsurile primite la curs e super mai ales ca sunt persoane care nu il frecventeaza: nu sunt numai primele 100 mai sunt si altele si vor mai fi chiar si din cele fara raspunsuri, gasiti aici http://www.conta.ro/forum/viewforum.php?f=...22c57d697d381b7
2. Cine e Caloian?
3. Solicitati la curs sa se faca problemele la care vreti raspunsuri nu il lasati sa faca ce e mai simplu si cand ajungeti la ce va intereseaza gata timpul. Spuneti clar vrem sa facem grilele fara raspuns mai intai. In Constanta de exemplu cand s-a facut cursul nu aparuse cartea de teste grila, voi aveti noroc ca faceti cursul acum asa ca profitati
4. Nu intrati in panica - face rau la organism
5. Orice informatie e de folos; mai mult rezolvarile postate pot ajuta alti colegi deci faceti un efort si postati raspunsurile aici
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#25 irinuta76

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 28 September 2005 - 11:38 AM

Vom posta.

Am inteles ca azi facem grile nerezolvate, ca ieri nu avusese timp sa se uite peste ele.

Sper sa fie asa. Mai discutam, trebuie sa plec, ne auzim maine.



#26 GabrielaK

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Examenul de Expert Contabil

Postat 28 September 2005 - 02:45 PM

Caloian este profesorul care rezolva grilele la cursurile pregatitoare
Gabriela






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL