Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
programe contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


programe contabilitate

97 replies to this topic

#41 madalinastefan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 84 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 07 September 2005 - 01:12 PM

eu ti-as recomanda market mentor este un program de gestiune care are si un modul de productie!
cms



#42 addina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 398 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:literatura, psihologie si.... conta

Postat 07 September 2005 - 01:27 PM

madalina, imi poti da un nr de telefon, un site? as vrea si eu o versiune demo sa vad cum este.




#43 madalinastefan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 84 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 07 September 2005 - 01:38 PM

tel. 0723.314.924 ..eu lucrez cu programul si este foarte usor de folosit! ( il cheama marius si ii poti spune ca suni din partea mea )! :)
cms



#44 radubc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Location:Calgary, AB

Postat 07 September 2005 - 02:13 PM

Diana_ a spus:

Acasa si eu folosesc SAGA si sunt multumita de el ... dar la lucru am CompAs-ul ... si ma innebuneste ....  ](*,)  ... seful zice ca vrea sa luam WinMentor ... dar nu stiu daca e mai bun ... poate cineva care il foloseste imi spune o parere ......

WinMENTOR este bun. Nu degeaba ii mai scump. Totusi se poate mai bine la modulul de productie. Daca doriti detalii spuneti-mi si va trimit.



#45 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 September 2005 - 02:21 PM

Va rog nu introduceti linkurile programelor de contabilitate.



#46 mucho dolor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 462 Postari:

Postat 07 September 2005 - 02:38 PM

eu folosesc Easycont, 200 euro fara TVa, are totul inclus(casa, salarii, mijl fixe, conta, gestiune). E usor de folosit si-mi da si toate declaratiile fara alt deranj din partea mea



#47 Andra M

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 125 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 September 2005 - 03:42 PM

"addina" a spus:

da, eu am firma de productie mobila din pal... deci imi poate recomanda altcineva un program bun care sa faca productie???

Cumpara WINMENTOR



#48 radubc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Location:Calgary, AB

Postat 08 September 2005 - 04:04 PM

S-ar putea sa mearga. Daca-mi spuneti ce vreti sa faceti cu WinMENTOR la productia de mobilier pot sa va dau mai multe detalii. Cel mai bine este sa-mi scrieti pe privat.



#49 addina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 398 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:literatura, psihologie si.... conta

Postat 09 September 2005 - 04:34 PM

spuneti-mi si mie va rog cat costa winmentor-ul si dati-mi niste date de contact.
va multumesc anticipat!



#50 Prodan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 199 Postari:

Postat 09 September 2005 - 07:02 PM

Lucrez pe aplicatia CIEL si am constatat ca la salarii imi genereaza sume diferite de calculul meu de mana.
de exemplu la concediul medical in situatia in care pe luna iule a avut urgenta medico-chirurgicala de pe data de 27.07.02005-31.08.2005 ( 0 zi lucratoare), iar pe data de 01.08.2005-05.08.2005 a avut pe acelasi cod 06 continuare de CM imi genereaza faptul ca 0 zi imi este suiportata dion CAS . Firma are sub 20 angajati. Este corect?
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns ?
Multumesc



#51 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 13 September 2005 - 09:29 AM

ai intrat in forta pe forum :D



#52 nata

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 14 September 2005 - 11:20 AM

Eu lucrez cu Winmentor de 6 ani si sunt foarte multumita. Este actualizat la fiecare modificare legislative si este usor de invatat. Din punctul meu de vedere poate fi cumparat cu incredere.



#53 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 17 September 2005 - 03:01 PM

de acord :lol:



#54 Solutions

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 21 September 2005 - 07:36 AM

In momentul cand alegi un program te uiti la pret si ce stie sa faca. WinMentor este mai scump si este o investitie care in timp isi merita banii, daca tinem cont de faptul ca versiunile ulterioare sunt gratuite :D, eu nu mai stiu program pe care sa nu-ti ia bani cand apare o versiune nou.

Daca vreti mai multe despre WinMENTOR = mesaje private.

Solutions



#55 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 21 September 2005 - 08:40 AM

De la cumpararea WinMentorului am platit o singura data, la denominare. In plus, trrbuie amintit ca la achizitie se efectueaza transferul datelor din programul vechi, ceea ce este un mare avantaj. E adevarat ca se face contra cost dar te scutesc de o gramada de probleme. :lol: 8)



#56 Solutions

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 21 September 2005 - 08:45 AM

La denominare nu la INFOMENTOR trebuie platit, ca si aceea era gratis, cred ca ati platit la firma care aveti contract de service. :D Si daca aveti contract de service cu o firma de consultanta dupa parerea mea trebuie sa fie si denominarea inclusa in pret.



#57 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 21 September 2005 - 08:48 AM

Noi l-am cumparat de la un distribuitor care se ocupa de noi si lor le-am platit. Denominarea s-a facut on-line.



#58 AVADANI ELENA GABRIELA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Interests:informatii utile

Postat 21 September 2005 - 06:13 PM

Voi ce parere aveti de PIONER? Ati auzit de acest program? Vreau sa il cumpar pentru ca este promotie si nu stiu ce sa fac!



#59 ec_alin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Radauti
  • Interests:contabilitate

Postat 04 October 2005 - 09:51 PM

imi poate recomanda cineva un erp pentru comert-distributie?
la peste 40 mag. winmentor nu mai face fata, are baza de date are pe 20Gb.
ec_alin



#60 Roxanica

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Piatra Neamt
  • Interests:gastronomia

Postat 06 October 2005 - 09:54 PM

Eu la servici lucrez cu Autocont, dar as dori ceva pt mai multe firme.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL